KADIKÖY NAKLİYAT HİZMETLERİ

Kadıköy Evden eve Nakliyat

" Kadıköy Evden eve Nakliyat ve Kadıköy Ofis Taşımacılığı hizmetlerimiz Ücretsiz expertizlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. "

 

   1986’dan bu yana hizmet vermekte olan Akaydın Nakliyat olarak İstanbul’un çeşitli semtlerinde geniş yelpazeli taşımacılık seçeneklerimizle yanınızdayız. Misyonumuz ve vizyonumuz gereği müşteri memnuniyeti standartlarını aşmanın, bizi şirket olarak ileriye taşımada büyük rol oynadığının bilincinde olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat seçeneğimiz ile yalnızca şehir dışı taşımacılık değil, şehir içi taşımacılık, ofis taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık gibi pek çok alanlarda da güvenilir ve yasal olarak sizlere ulaşıyoruz. Akaydın Nakliyat her şeyden önce müşteri odaklı çalışmakta ve memnuniyet standartlarını en yüksek seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Kadıköy'de Güvenilir Nakliyat

   Bugün pek çok nakliyat şirketine nazaran Kadıköy Nakliyat müşterilerine legal yollardan hizmet vermekte ve müşter haklarını göz ardı etmemektedir. Pek çok nakliyat şirketi, nakliye sırasında eşyalarınızda oluşabilecek hasarlara karşı önlem almamakta, üstüne üstlük hasar oluşumu durumunda bir sigorta güvencesi sağlamayarak müşterilerini mağdur duruma getirmektedir. Akaydın Nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat grubu olarak her türlü hasara karşı taşımacılık sigortası yapmakta ve sizi legal yollardan güvence altına almaktayız. Eşyalarınızın alınacağı binanın durumundan yerleştirilecek binanın durumuna; bina şartlarına göre ekstra asansör desteği ve ekipman desteğinden eleman sayısına kadar her unsur önceden incelenerek planlanır ve tarafınıza fiyatlandırma yapılarak faturanız çıkarılır. Taşıma sırasında eşyalarınız sigorta güvenliği altındadır ve yasal olarak haklarınız asla göz ardı edilmez

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

   Kadıköy Ofis Taşımacılığı olarak şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizin yanında Ofis ve Büro Taşımacılığı hizmeti sunmakta olan bir nakliye firmasıdır . Kadıköy Ofis Taşımacılığı grubu olarak olumlu müşteri geri dönüşleri ile bugünlere kadar gelerek, müşteri memnuniyetinin şirketimizin ilerlemesi için öneminin bilincindeyiz. Kadıköy Ofis Taşımacılığı ve Ulusalar arası Ofis taşımacılık firması olma yolunda adım adım ilerleyen şirketimiz müşteri hizmetleri politikaları gereği verdiği her hizmeti aşama aşama kayıt altına almakta ve resmi olarak belgelemektedir. İllegal veya legal diğer pek çok taşımacılık şirketinden farklı olarak şuana kadar Kadıköy Nakliyat bünyesinde hiçbir müşteri mağduriyeti yaşanmamıştır. tüm soru-sorun ve talepleriniz için web sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

% 20 İndirimli

Kadıköy Ofis

Taşıma Hizmetleri ...