logoresim
 
solarkaresim arkaresim
sagarkaresiim
sagarkaplanresim
arkaplanresim
sağarkaplanresim
bayrakresim
Neden Biz
Hasarsız Nakliye garantisi

Uzmanından demonte ve monte işlemleri

İşini iyi bilen kadro

Malın değerine göre Sigorta

Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi


 

 

Akaydın Nakliyat - ATAŞEHİR
Tel: 0216 573 98 27
Tel: 0216 612 16 98
Tel: 0212 211 23 82
Gsm: 0535 228 29 87
Gsm: 0535 313 91 79


Yetki Belgelerimiz

k1resim

k3resim
 

kararesim


İller Arası Mesafeler

İl - İlçeleri Arası Mesafeler

 

bannerresim  
  ANASAYFA


AKAYDIN EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat sektöründe  gelişmiş çağa uygun en iyi hizmet e  AKAYDIN Evden Eve Nakliyat farkı ile ulaşabilirsiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri, paketleme materyalleri, o dala ait profesyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke edinerek başarıya ulaşmaktayız

Taşıma esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.
 

aracyeniresim

Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profesyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır.Bir mobilyacı , elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde Paketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat işleminin gerçekleştirilmesi sırasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur
Hizmet verdiğimiz Evden eve nakliyat sektöründe çalışma sistemimiz hijyenik paketleme ve tecrübeli elemanlarla oluşur.

   Nakliyat denilince Tanılan bir firma akla gelmelidir. Bizler taşıma esnasında kendi firmamıza yakışır şekilde iş yapmaktayız. Firmamız araçlarının modelleri yüksek olmakta ve kapalı çelik kasa olup içleri möbleli olmaktadır.

  
Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir
 
Evden Eve Taşımacılık

Akaydın Evden Eve Nakliyat hijyenik paketleme ve tecrübeli elamanlarıyla sizlere kusursuz bir nakliyat hizmeti sunuyor.

Akaydın Nakliyat evden eve nakliyat ;büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı, askılı tekstil nakliyesi, fuar taşımacılığı ve banka taşımacılığı alanında sizlere hizmet vermektedir.Tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınızı olabilecek hasarlara karşı korumak adına büyük dikkatle ve en yüksek kalitede taşımaktayız.

Evden eve nakliyede özenle yapılan paketleme tekniği ile eşyalarınızın hasar görmesi engellenmektedir.Örneğin tabaklarınızın aralarına kağıt konularak çizilmesi ve kırılması engellenmektedir.Elektronik eşyalar kolilere konularak zarar görmesi engellenir.Elbiseleriniz için ise askılı koliler kullanılır.

Tüm paketleme işlemleri bittikten sonra özel olarak dizayn edilmiş çelik kapılı araçlarımız ile taşınacağı yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır.

Taşıma esnasındaki paketleme,eşyalarınızın nakliyesi ,gideceği adreste kolilerin açılması ve tekrar yerleştirilmesi firmamız tarafından itina ile yapılır.Evden eve nakliyat sırasında sizin soru ve sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız.İstediğiniz doğrultsun da sizlere hizmet veriyoruz.Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık

Bir şehirden başka bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur.

Şehirlerarası taşımacılıkta Akaydın kalitesini yaşamak için birçok seçeneğiniz var.
Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz.

Biz biliyoruz ki bütün Evden Eve Nakliyat firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Ofis Taşımacılığı

Ofisiniz ne kadar büyük veya eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun taşınma işlerinizi en dikkatli ve en çabuk şekilde gerçekleştiriyoruz. Yeni ofisinize geçiş zamanınızı en aza indirmemizdeki amaç iş kaybınızı minimum seviyede tutmaktır.

Taşınmanızdan önce sizinle bir çalışma planı hazırlayıp, size en uygun zamanda taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Biz biliyoruz ki bütün Evden Eve Nakliyat firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Ofisinizin nakliye işlerine başladığımızda her eşyanızın cinsine göre özel paketleme malzemeleri seçerek en kaliteli şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Çekmecelerinizi, her türlü ahşap ve mobilya eşyalarınızı da özenle paketliyor ve sarsıntısız bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz.

Fabrika Taşımacılığı 

 

Firmamız fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

   Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa dan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır.

   Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır  Stantlar sökülür  Diğer tarafta aynı şekilde kurulur  Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir.

   Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise firmamız lift'li araçlar ile taşıma yapmaktadır
 

Mağaza Taşımacılığı

Mağaza taşımacılığı askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde siz mağaza sahipleri için sorun olmaktan çıkmaktadır. Mağaza ve / veya tekstil taşımalarında kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış olan araçlarımız ile mağaza ve ekipmanlarınızı sorunsuz şekilde taşımaktayız.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

- Mağaza reyonları ambalajlanır ve taşınır.
- Mobilyalar ambalajlanır ve taşınır.
- Kabinler ambalajlanır ve taşınır.
- Mankenler ambalajlanır ve taşınır.
- Elbiseler ambalajlanıp askılı araca yerleştirilir.
- Varsa dekor malzemeleri ambalajlanır ve taşınır.

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil şirketleri ve fabrikalarının genel olarak çeşitli büyüklüklerde dokuma, kesme, ütüleme vs gibi birçok makine bulunmaktadır. Bu değerli makinelerin taşınmaları da büyük önem arz etmektedir.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

- Overlok makineleri ambalajlanır ve taşınır.
- Dikiş makineleri ambalajlanır ve taşınır.
- Ütüler ambalajlanır ve taşınır..
- Tekstil mobilyaları ambalajlanır ve taşınır.
- Kesim makineleri ambalajlanır ve taşınır.
- Ağır makineler forklift ile yüklenmektedir.

Ambalajlama


Nakliye yaptırırken önemli konulardan biride iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyaları hasar görmeden ambalajlatmalısınız. Firmamız Evden Eve Nakliye Depolama, Büro ve Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Fuar taşımacılığı, Konferans ve Toplantı taşımacılığı, Banka taşımacılığı, şirket ve firma taşımacılığı, Fabrika ve Tesis Demonte, monte ve taşınması, Askılı tekstil taşımacılığı, Asansörlü taşımacılık, Şehirler arası ve şehir içi nakliyat konularında sizlere hizmet vermektedir.

Depolama

Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız yada oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehre veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde eşyalarınız paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla depolanır, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretinizde açılır.

Depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla , sizlere depolama hizmetimizi de sunuyoruz. Ve size güven veriyoruz .Her türlü su , sel , deprem , yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyoruz.

 

Kalitelitasarim.com web tasarım

resimm